Jesień w TV nie będzie nudna – ramówki TVP oraz TV PULS

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Przygotujcie się na nowości! Polskie stacje telewizyjne przygotowały bardzo ciekawe propozycje do obejrzenia tej jesieni.

Od września wyraźnie zmienia się Telewizja Polska. Jak podkreślił prezes Braun, widzów nie będzie czekała rewolucja – w ramówce pozostaną lubiane przez nich programy informacyjne i rozrywkowe, a także seriale i filmy – ale ewolucja. Główne Anteny nie będą ze sobą konkurować, lecz wzajemnie się uzupełniać.

Swój profil modyfikuje TVP2. Będzie w niej więcej kultury i edukacji oraz programów dla młodych widzów. W jej ofercie nie zabraknie rozrywki w najlepszym wydaniu – muzycznego show „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Teatr Telewizji powróci na swoje dawne miejsce w ramówce TVP1.

W Jedynce ponownie zagości pasmo edukacyjne oraz programy adresowane do najmłodszej widowni.

Na jesieni widzowie telewizji publicznej poznają także nowych dziennikarzy i prowadzących. W Jedynce, do zespołu „Kawy czy herbaty” dołączą Klaudia Carlos i Łukasz Grass. Swój magazyn filmowy będzie miał Tomasz Raczek. Program „Lubię to!” poprowadzi Piotr Kędzierski.

Pojawi się wraz z Michałem Kępą (zwycięzcą polsatowskiego programu rozrywkowego). Na antenie Dwójki zadebiutuje Michał Dąbrowa w magazynie „Kultura, głupcze!”, Weronika Wawrzkiewicz, znana widzom z Radia Chili i „Rytmu miasta”, dołączy do zespołu programu „Poziom 2.0”., a w gronie dziennikarzy i prezenterów TVP INFO znalazła się już Agnieszka Górnikowska.

Jesienią widzów TV Puls czeka wiele nowych atrakcji i niespodzianek. Dla lubiących dobre i najnowsze seriale stacja stworzyła specjalne pasmo programowe o godz. 20:30, w którym pokaże najciekawsze produkcje, nigdy wcześniej nie pokazywane w Polsce!

Dzięki nim dowiemy się jak pracują policjanci w mieście Elvisa w serialu „Gliniarz z Memphis”, poznamy lekarzy ze specjalnego zespołu ratunkowego w „Miami Medical”, prześledzimy losy każdej ofiary i sprawcy, odliczając w napięciu minuty w „Wyścigu z czasem”, a wraz z pełną temperamentu ekipą włoskich kryminologów z „Wydziału śledczego RIS” odkryjemy prawdę na temat serii morderstw, które wstrząsnęły Rzymem. Nie zabraknie też dobrych filmów. Aż 80% filmowej oferty TV Puls wypełnią premiery!

Tej jesieni TV Puls zaprezentuje widzom premierowe filmy familijne z prawdziwie gwiazdorskim dubbingiem! Będą to takie superprodukcje jak „Prawdziwa historia kota w butach” z dubbingiem Cezarego Pazury, Borysa Szyca, Piotra Fronczewskiego i Rafała Bryndala oraz „7 krasnoludków historia prawdziwa” w polskiej wersji językowej z udziałem Kuby Wojewódzkiego, Katarzyny Figury, Joanny Jabłczyńskiej i Macieja Stuhra.

Oprócz pełnometrażowych animacji z najlepszych światowych wytwórni, będzie można zobaczyć jak zawsze wypełnione plejadą gwiazd pasmo Junior TV. Na najmłodszych czekają Chip i Dale, Timon i Pumba, Tom i Jerry oraz całe grono postaci, znanych ze „Zwariowanych melodii”.

Zwariowane komedie, trzymające w napięciu filmy akcji, przerażające horrory to kolejne propozycje na jesienne wieczory. TV Puls przygotowała bogatą ofertę filmową. Aż 80% to premiery! Widzowie żądni wrażeń nie będą zawiedzeni. Czekają na nich pełne adrenaliny filmy, które zapewnią dreszczyk emocji…

Źródło: TVP/TV Puls

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry