Dzieci na wybiegu – nowa moda?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, ROZRYWKA, SERIALE TV, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Konkursy dla małych miss piękności stają się coraz bardziej popularne. Coraz częściej mamy możliwość „podziwiania” kilkuletnich dziewczynek wystylizowanych na trochę większe lalki Barbie. Gruba warstwa makijażu, sukieneczki z falbankami, tony lakieru do włosów.

Malutkie buciki, na śmiesznie wyglądających obcasikach, napięcie, nerwy i płacz, gdy wygra zagorzała rywalka. Dzieci… dzieciństwo. Pomyślmy o tym jak przebiegało nasze, o tym, jak powinno przebiegać. Beztroskie bieganie boso po łąkach, brudzenie się, jedzenie słodyczy, zabawy z przyjaciółmi, śmiech i zabawa. A teraz spójrzmy na życie tych małych miss.

Pozbawione tego, co najważniejsze, od najmłodszych lat mając wypaczone systemy wartości. Bo co tak naprawdę te dzieci z tego mają? Sławę? Pieniądze? Czy to normalne, by siedmioletnia dziewczynka goniła za popularnością, pierwszymi stronami gazet? Owszem, każda mała kobietka marzy, by zostać księżniczką, ale ich rodzice powinni się poważnie zastanowić nad tym, w jaki sposób spełniają ich pragnienia. Księżniczkami nie mają ich czynić pełne przepychu wybiegi na konkursach piękności, ale bezgraniczna miłość rodziców, czułość, ciepło i zapewnienie im życia odpowiedniego do ich wieku.

M. Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry