Monopoly dla koneserów

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GIEŁDA, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Popularna strategiczna gra, która powstała w Ameryce za czasów Wielkiego Kryzysu daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlord’s Game. Tak, to najbardziej znana na świecie gra – Monopoly. Przez lata swojej popularności gra dorobiła się dużej różnorodności.

Już od września 2011 roku będzie dostępna Polska wersja, na której znajdą się miasta, które otrzymały najwięcej głosów: Białystok, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Gdynia, Kraków, Kalisz, Wrocław, Piotrków Trybunalski, Tarnów, Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin, Elbląg, Chojnice, Łódź, Rybnik, Toruń, Katowice, Lublin, Warszawa. Warto zaznaczyć, że Gdynia jesienią 2008 roku znalazła się na planszy gry Monopoly Świat, dzięki udanemu głosowaniu.

Jednak to nie jedyna nowość dla fanów różnorodności tej gry. Twórcy postanowili stworzyć coś dla koneserów. Skierowana do wąskiej grupy ludzi, najbardziej oddanych fanów Metalliki i AC/DC, ma wyjść seria gry poświęcona właśnie tym zespołom. Obie wersje gry są wyprodukowane w ograniczonej liczbie 7500 egzemplarzy.

W elementach obu gier znalazły się nawiązania do tytułów płyt i piosenek, a także ważnych miejsc związanych z twórczością i historia znanych zespołów. Do popularnych wersji gry można również zaliczyć: The Beatles, Nintendo, Lego, Star Wars, Disneyland czy Pokemon.

A. Iżykowska

Powiązane wpisy

  • Redakcja

    ok 130-200 zl – podobnie jak poprzednie wersje

  • Mam pytanko orietujecie sie w jakiej to cenie by bylo ? Prosze o odpowiedz.

    Pozdrawiem


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry