Booktrack – usłysz to co czytasz

AKTUALNOŚCI, INTERNET, STRONY WWW, ŚWIAT

Wyobraź sobie, że czytasz książkę załóżmy, że jest to Moby Dick, śledząc kolejne losy bohaterów słyszysz szum morza, fale rozbijające się o brzeg plaży, wrzask mew. Miło prawda? Teraz nie musisz sobie tego wyobrażać, wystarczy, że odwiedzisz serwis booktrack.com, dzięki któremu możesz kupić cyfrowe książki z wbudowaną ścieżką dźwiękową.

Dodatkowo e-booki są tak zsynchronizowane z dźwiękiem, że dostosowują się do twojego tempa czytania. Ten innowacyjny pomysł ma czytelnikowi pozwolić mu na całkowite zatopienie się w lekturze, obojętnie gdzie będzie się znajdował. Booktracks można ściągać na iPada, iPhone’a oraz na iPod touch’a, w przygotowaniu jest także wersja dopasowana do platformy Android.

Serwis Booktrack został założony przez Peter’a Thiela, bardziej znanego jako współtwórca serwisu PayPal i jednego z pierwszych inwestorów Facebooka. Pomysł wydaje się być strzałem w dziesiątkę, jednak co z zagorzałymi wielbicielami tradycyjnych książek dla których nawet elektroniczny papier to zło konieczne? No i czy dźwięki wydawane przez e-booka nie będą zwyczajnie rozpraszać czytelników?

A.Ozimek

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry