Scifi Universal oraz NEWSFix Magazine- Fantastyczny konkurs!

AKTUALNOŚCI, KONKURSY, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Już od 5 września o godz. 21:50 widzowie będą mieli okazję oglądać drugi sezon serialu Magazyn 13. Z tej okazji wraz z Scifi Universal przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich fanów serii.

Wygraj 1 z 3 zestawów gadżetów od SciFi Universal (w zestawie: skórka na laptopa oraz breloczek) + gadżety od NEWSFix Magazine.


Wykonaj następujące zadania:
Odpowiedz na pytanie konkursowe: Wymień minimum trzy imiona głównych bohaterów serialu
Wejdź na : www.facebook.com/newsfix i kliknij Lubie to!
Wejdz na : http://www.facebook.com/pages/SciFi-Universal/169516256399330 i kliknij Lubie to!

Na odpowiedzi czekamy do 30 września 2011 roku pod adresem konkurs[@]newsfix.pl.

W zgłoszeniu prosimy o podanie:
– odpowiedzi na pytanie
– imienia oraz nazwiska
– adresu na który mamy wysłać nagrody
– w temacie wiadomości prosimy napisać : KONKURS SCIFI

Regulamin konkursu:

1) Jeden udział w konkursie na gospodarstwo domowe. Podwójne zgłoszenia będą usuwane

2) Uczestnik musi mieć skończone 18 lat

3) Konkurs trwa do 30 września 2011 g. 23:59:59. Zgłoszenia przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

4) Konkurs otwarty tylko dla osób zameldowanych w Polsce

5) Zwycięzcy pozwalają na opublikowanie imienia i nazwiska oraz miasta zamieszkania na łamach NEWSFix Magazine

6)Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu pod adres zawarty w zgłoszeniu

7) Wszelkie dane osobowe przekazane w ramach konkursu zostaną skasowane 14 października 2011 roku i nie będą przechowywane lub udostępniane osobom trzecim

8 ) Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej ekwiwalent pieniężny

Trochę o serialu Magazyn 13:

Bohaterami cyklu „Magazyn 13” są agenci służb specjalnych, Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly), którzy zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W ich nowej bazie przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. McClintock gra agenta Pete’a Lattimera – młodego, dobrze zbudowanego Agenta Służb Specjalnych USA. Pete jest impulsywny i często zdarza się, że jego porywcza natura doprowadza do trudnych sytuacji. Nie ma chyba takiej sytuacji, z której Pete nie widziałby wyjścia. Kelly gra agentkę służb specjalnych – Mykę, która bez wątpienia urodziła się by pracować w Służbach Specjalnych. Jest zdyscyplinowana i skupiona, wierzy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty, jest do bólu konsekwentna.

Tak różne podejścia do pracy Pete’a i Myki, sprawiają, że często dochodzi między nimi do konfliktów. Rubinek gra Agenta Służb Specjalnych – Artiego Nielsena, który stacjonuje w Magazynie 13 dbając o ład i bezpieczeństwo. Wprowadza Pete’a i Mykę w świat niesamowitych obiektów i nadprzyrodzonych artefaktów. Allison Scagliotti (Drake & Josh) gra Claudię Donovan – młodą genialną hakerkę, której udało się złamać skomplikowany system bezpieczeństwa Magazynu 13. Wciąż stara się przekonać Artiego, by ten pozwolił jej na stałe pracować przy misji Magazynu 13. CCh Pounder (Świat Gliniarzy) gra rolę szefa Aritego – Panią Frederic. Jej tajemnicza i enigmatyczna postać, mobilizuje zespół do prowadzenia śledztw, wyjaśniania sekretów Magazynu 13.

O kanale:
Scifi Universal prezentuje filmy i seriale poświęcone fantastyce naukowej, fantasy, horrorowi oraz zjawiskom paranormalnym. Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie kanału www.scifiuniversal.pl. Zapraszamy także do zapoznania się zresztą programów oraz do poszukiwania odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry