Wybierasz się w góry lub na wycieczkę – pomyśl o tym urządzeniu

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, TECHNOLOGIE

Stacja pogodowa Canyon Weather Master to sprzęt przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Urządzenie jest niewątpliwie przydatne podczas wędrówek, wycieczek rowerowych czy biwaków. Stacja wyposażona jest w czujniki, które dokonują pomiaru warunków zewnętrznych i sporządzają prognozę pogody. Ponadto sprzęt umożliwia bieżące monitorowanie temperatury i ciśnienia.

Funkcje te doceniają wszyscy amatorzy aktywności „pod chmurką”, bo urządzenie marki Canyon chroni przed niespodziewanymi kaprysami pogody i pozwala lepiej planować czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo stacja wyposażona jest w cyfrowy kompas, co ułatwia orientację oraz poruszanie się w terenie, szczególnie tym, którzy nie trzymają się głównych szlaków i zawsze chodzą własnymi ścieżkami. Z kolei dla tych, którzy lubią z matematyczną precyzją dokumentować swoje wypady, niezwykle przydatne okazują się krokomierz, wysokościomierz oraz chronograf.

Wśród funkcji sprzętu nie mogło oczywiście zabraknąć tak podstawowych i niezbędnych, jak zegar oraz alarm. Ponadto stacja zaopatrzona jest w wygodny i solidny uchwyt, za pomocą którego można przymocować urządzenie do paska lub plecaka i mieć je zawsze pod ręką w razie potrzeby. Również poziom wykonania sprzętu w niczym nie ustępuje wielości jego funkcji – stacja pogodowa Canyona jest odporna na wodę, kurz i wstrząsy. Dzięki temu urządzenie jest niezawodnym i bardzo pomocnym towarzyszem wszelkich sportowych czy rekreacyjnych wypadów.

Źródło:Canyon

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry