Ciekawe seriale komediowe na Comedy Central

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Jesień na Comedy Central to prawdziwa gratka dla fanów seriali. Już dzisiaj startują dwie premierowe produkcje – „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Rockefeller Plaza 30” z gwiazdorską obsadą i mistrzowską rolą Aleca Baldwina.

Od dziś na antenie Comedy Central rusza niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych serial „Rockefeller Plaza 30” (30 Rock). Od poniedziałku do piątku o g. 23:20 emitowane będą dwa odcinki, opowiadające o losach pracowników jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.

”Rockefeller Plaza 30” to adres budynku na nowojorskm Manhattanie, siedziby telewizyjnej stacji NBC. Serial opowiada o losach pracowników, którzy tworzą popularny program rozrywkowy, często porównywany do kultowego „Saturday Night Live“. Na pierwszy plan wśród postaci wysuwa się Liz Lemon, grana przez Tinę Fey – postać wzorowana na samej aktorce oraz Alec Baldwin, wcielający się w postać Jacka Donaghy, charyzmatycznego wiceprezesa kanału telewizyjnego. Ponadto w serialu będziemy mieli okazję podziwiać kreację Jane Krakowski (znaną z serialu „Detektyw Monk”) oraz szereg gwiazd światowego formatu, m.in. Jennifer Aniston, czy Davida Schwimmer, którzy gościnnie pojawią się w serialu.
Produkcja zdobyła już najbardziej prestiżowe statuetki w branży, m.in. Emmy, Złote Globy (m.in. nagroda dla Aleca Baldwina w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu”), a w tym roku posypały się kolejne nominacje.

Również dzisiaj na antenie Comedy Central wystartują nieemitowane dotąd w Polsce 4 i 5 edycja serialu „Teoria wielkiego podrywu” (The Big Bang Theory).

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. Serial jest kwintesencją teorii… sukcesu w praktyce. To sitcom inny niż wszystkie, a gra aktorska co została doceniona nie tylko przez widzów, ale też liczne kapituły konkursowe i festiwalowe. Serial w tym roku otrzymał kilka nominacji do Złotych Globów, a grający jedną z głównych ról Jim Parsons zwyciężył w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu“. Oprócz Parsonsa w rolach głównych zobaczymy Johnny‘ego Galeckiego oraz Kaley Cuoco. Czwartą odsłonę serialu będzie można oglądać na Comedy Central od 5 września, od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.

„Rockefeller Plaza 30” (30 Rock), od 5 września od poniedziałku do piątku g. 23:20 (dwa odcinki)

„Teoria wielkiego podrywu” (The Big Bang Theory), od 5 września od poniedziałku do piątku g. 18:30 (dwa odcinki)

Info: Comedy Central

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry