Odchudzające suplementy diety.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZDROWIE I URODA

Telewizja, radio, Internet. We wszystkich środkach masowego przekazu możemy spotkać się z reklamami tabletek, ziółek, herbatek, które niby mają nam pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Brzmi kusząco, zwłaszcza w okresie przedwakacyjnym, kiedy to każda kobieta pragnie wyglądać jak najponętniej. Jednak zanim, pełne nadziei, sięgniemy po jeden z promowanych środków warto zastanowić się nad ich rzeczywistą skutecznością.

stock.xchng

Reklamy mają na celu zachęcenie klienta, więc nie brakuje w nich haseł typu: „Nie powoduje efektu jo-jo”, „Idealna sylwetka już w kilka dni” i tak dalej. Czy są prawdziwe? W jakimś stopniu na pewno. Nasuwa się pytanie, dlaczego nie w pełni? W ramach odpowiedzi wyobraźmy sobie taka sytuację: siedzimy wygodnie w fotelu, przed telewizorem, zajadając się na zmianę chipsami i czekoladowym torcikiem, popijając to wszystko colą.

Pomijając fakt o ewentualnych niedogodnościach żołądkowych po takim odżywianiu się możemy być pewne, że nawet jedząc regularnie zalecane np. tabletki, nasza waga będzie niezmienna. Dlaczego? Bo nic nie dzieje się samo, a suplement, jest jednak tylko suplementem, który może jedynie wspomagać odchudzanie. Więc nie siedźmy z założonymi rękami i nie czekajmy na cud, tylko zacznijmy bardziej aktywne życie, a to na pewno zaowocuje.

M.Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry