Monte Carlo od dziś w kinach!

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Grace to normalna dziewczyna, która na moment staje się księżniczką podczas wakacji w Paryżu zamieniających się w przygodę życia. Przyjmując inną tożsamość, dziewczyna odkrywa, kim tak naprawdę jest.

Po skończeniu liceum Grace (Selena Gomez) i jej przyjaciółka Emma (Katie Cassidy) rzucają pracę kelnerek w Teksasie, żeby wyjechać na wymarzone wakacje do Paryża. Radość psuje im Meg (Leighton Meester) – przyszywana siostra Grace, córka jej przyszłego ojczyma. Sytuację komplikuje też chłopak Emmy, Owen (Cory Monteith), który nagle się oświadcza…

Dziewczyny tak bardzo pragną zjeść creme brulee nad brzegiem Sekwany, że tak czy siak jadą. Czeka je Paryż, światła, bulwary…Jednak nie. Przewodnik z ADHD i „luksusowy” pokój, który okazuje się norą, sprawiają, że trzy młode Amerykanki zaczynają tracić nadzieję, że wymarzony wyjazd będzie bajką.

Wszystko się zmienia, kiedy papparazzi biorą Grace za Cordelię Winthrop Scott – brytyjską arystokratkę. Myli się także obsługa hotelowa, która prowadzi bohaterki do luksusowego apartamentu. Kiedy Grace otrzymuje zaproszenie na bal charytatywny w Monte Carlo, dziewczyny postanawiają wykorzystać okazję, a okazja jest nie byle jaka i potrwa cały tydzień. Pławią się w luksusie, mają dostęp do najdroższych ciuchów i kosmetyków, a także biżuterii (m.in. naszyjnika wartego 4 miliony dolarów).

Poznają świat meczów polo, przyjęć na jachtach i otaczają się kawalerami będącymi najlepszymi partiami w mieście. Sielankę psuje nagłe pojawienie się prawdziwej Cordelii i zaginięcie naszyjnika… Dziewczyny będą musiały wykorzystać swój teksański czar, żeby odkręcić sytuację i nie dopuścić do wielkiej wpadki.

Źródło: Imperial

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry