Pierwsze tablety PlayStation

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

W tym miesiącu Sony wypuści na rynek pierwszy tablet PlayStation z oprogramowaniem Android, kolejny pojawi się pod koniec tego roku. Pierwszy z nich Sony Tablet S będzie wyposażony w 9,4 calowy dotykowy ekran i będzie ważył około 2 kilo, do wyboru mamy dwie wersje 16GB oraz 32GB. Co więc jest w nim takiego niezwykłego?

foto: sony


Tablet posiada certyfikat PlayStation , dzięki któremu można kupować i pobierać gry, dostarczany jest z darmowymi wersjami dwóch gier – platformówki Crash Bandicoot i Horoes PSP pinball .Mamy także możliwość ściągania filmów i muzyki z PlayStation Sony Store. Drugi model to Sony Tablet P, który jest pierwszym tabletem, który posiada dwa ekrany, co znowu ma za zadanie zwiększyć komfort grania na tablecie, na jednym ekranie można obserwować akcje, drugi natomiast wyświetla klawisze sterowników. Pierwsze wersje tabletów zostały przedstawione na berlińskich targach IFA, gdzie nie spotkały się z ciepłym przyjęciem, choćby z powodu topornego wyglądu

Tablet S przypomina bardziej notatnik niż standardowy tablet, a jeśli chodzi o tablety mamy przecież ustaloną konwencje w tej sprawie – ma być nudno, płasko i błyszcząco. Drugi powód cena – Tablet S 479 euro, a Tablet P 599 euro, skoro za prawie taką samą cenę można kupić iPada, Sony będzie miał nie lada problem z przebiciem się na rynku.

Źródło: Sony/Wired

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry