SKINS Party w Polsce

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA

Skins party – secret party! Tak, bowiem nazywa się niecodzienna impreza, której początek odnajdujemy w Krakowie. SKINS, czyli w slangu angielskim bletka do skręcania jonitów, stała się inspiracją do stworzenia serialu w Wielkiej Brytanii o takiej samej nazwie. Sitcom oparty na historii młodych ludzi z Bristolu znalazł swoje odzwierciedlenie w postawi wielkiej imprezy w Polsce.

Kraków, był pierwszym miastem, w którym została zorganizowana skin impreza. Po wielkim sukcesie, jaki odniosła, organizatorzy postanowili zrobić wielki krok naprzód. Zaplanowali zorganizowanie imprez w 14 największych Polskich miastach, stąd nazwa eventu – SKINS PARTY POLAND TOUR 2011. Skins party obejmie takie miasta jak: Gniezno, Łódź, Wrocław, Radom, Rzeszów, Lublin, Kraków, Gdańsk, Kielce, Szczecin, Bielsko Biała czy Toruń.

Z nagrywanego podczas imprez materiału na koniec powstanie prezentacja ukazująca największy cykl na świecie. Chętnych do wzięcia udziału w imprezie odsyłamy na facebookową stronę wydarzenia – Skins Party Poland.

A.Iżykowska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry