Czy warto kupować podręczniki przez Internet?

AKTUALNOŚCI, INTERNET, NAUKA, POLSKA

Sklepy internetowe takie jak sklep.wsip.pl oferują nam te same produkty co stacjonarne księgarnie, ale w o wiele lepszej cenie. Liczne rabaty, przesyłka gratis i możliwość wzięcia udziału w konkursach z cennymi nagrodami jest argumentem nie do przebicia, że taka transakcja jest o wiele korzystniejsza dla klienta.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne przygotowały w tym roku bardzo konkurencyjną ofertę na podręczniki szkolne, ale to nie koniec. Oprócz licznych promocji, szkoły i klienci indywidualni mogą wziąć udział w dwóch konkursach, w których do wygrania jest 10 000 zł na organizację „Zielonej Szkoły” i wyjazd dla dwóch osób do europejskiego parku rozrywki.

stock.xchng

„Cieszy nas fakt, że promocje i konkursy, które przygotowaliśmy w tym roku dla naszych klientów spotkały się z tak dużym zainteresowaniem. Coraz więcej osób kupuje podręczniki przez internet. Nowa strategia marketingowa spowodowała, że zanotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży w porównaniu z rokiem ubiegłym – mówi Jakub Strzelczyk, Kierownik Sprzedaży Internetowej WSiP.

„Jest to zapewne zasługa wielu działań promocyjnych, które sklep WSiP zorganizował w ostatnim czasie. Rabaty na podręczniki i konkursy, w których do wygrania są wartościowe nagrody zachęcają do zakupów w naszym sklepie” – dodaje Michał Chodzic, Specjalista ds. e-marketingu WSiP.

Konkurs dla osób indywidualnych

Każdy rodzic (osoba indywidualna), który zrobi zakupy w sklepie może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest wycieczka dla 2 osób po europejskich parkach rozrywki. Zasady są proste, wystarczy kupić podręczniki za 100 zł brutto, wysłać propozycję hasła reklamowego dla sklepu WSiP i czekać na wiadomość o wygranej.

Do wygrania jest voucher o wartości 4500 zł na wycieczkę po europejskich parkach rozrywki, konsola do gier Playstation 3 i Laptop Dell Inspiron 1470.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie sklepu: http://sklep.wsip.pl/konkurs-wymysl-haslo/

Konkurs dla Szkół

Nauczyciele i dyrektorzy placówek oświatowych mają szansę wykazania się i wygrania dla swoich uczniów pieniędzy na Zieloną Szkołę. Mają oni za zadanie opisać przykładowy pomysł na organizację Zielonej Szkoły. Najciekawszy opis wygra 10 000 zł w gotówce na zorganizowanie wyjazdu dla uczniów.

Udział w konkursie może wziąć każda szkoła. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zamówienie podręczników szkolnych na kwotę 1500 zł brutto i opisanie jak ciekawie można spędzić Zieloną Szkołę. Oprócz głównej nagrody, można wygrać tablicę interaktywną do prowadzenia zajęć w bardziej nowoczesny sposób lub laptopa.

Źródło: wsip.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry