Nagrody Emmy rozdane. Kto wygrał?

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Nagroda Emmy to amerykańska nagroda przyznawana za najlepszą produkcję telewizyjną, odbywająca się co roku w Los Angeles. 63 edycja sprawiła wiele radości zarówno widzom jak i samym nominowanych.18 września 2011r. Jane Lynch wręczyła 67 nagród spośród 78 nominacji.

Najlepszy serial dramatyczny w 2011 roku według amerykanów to Mad Men, który z pewnością przyciągnął widzów swoją nietypową akcją. Dokładniej mówiąc fani tego dramatu wracają na parę minut do lat 60. Spotykają się z dawniejszymi obyczajami, problemami i zmianami społecznymi. Z pewnością dla tego to właśnie ten film dostał tę zasłużoną nagrodę.

Jako serial komediowy wybrano „Współczesną rodzinę”. Tym razem również postawiono na szeroko rozwijającą się rolę rodziny i społeczeństwa, Amerykanie zdecydowanie cenią swoją tożsamość kulturową, dlatego też interesują ich filmy o problemach rodzinnych o długoletnich tradycjach.

Kyle Chandler, Julianna Margulies, Jim Parsons oraz Melissa McCarthy zostali najlepszymi aktorami filmów dramatycznych oraz komediowych.

Szczególna nagroda wpadła w ręce filmu „Gra o tron”. Zgarnęli tytuł Najlepszej czołówki a dokładniej aktorzy Nicki Ledermann oraz Evelyn Noraz za odcinek pilotażowy

Nagrody Emmy co roku zaskakują i co roku z niecierpliwością amerykańskie gwiazdy czekają na tę galę. Z pewnością statuetka otwiera drzwi do wieloletniej i bogatej kariery na srebrnym ekranie.

L. Węglorz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry