Rusza druga edycja badacup z Samsungiem

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Samsung Electronics Polska ogłasza rozpoczęcie drugiej edycji konkursu na aplikacje mobilne na system operacyjny bada – badacup2. Projekt ten to nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród pieniężnych, ale również zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Deweloperzy mogą zgłaszać swój udział w konkursie poprzez stronę internetową www.badacup.samsung.pl do 31 stycznia 2012.

Wave 533 (S5330)

Konkurs badacup2 to okazja dla programistów aplikacji mobilnych z całej Polski, aby wykazać się zdolnościami programistycznymi, innowacyjnością i kreatywnością Pula nagród wyniesie ponad 50 tysięcy złotych oraz telefony Samsung Wave III, a zwycięska aplikacja zostanie wyróżniona w sklepie z aplikacjami Samsung Apps.

W tegorocznej edycji Samsung kładzie główny nacisk na rozwój środowiska deweloperów aplikacji i zaprezentowanie nowych narzędzi studentom uczelni technicznych. Na uniwersytetach i politechnikach, m.in. w Krakowie, Poznaniu, Lublinie i Warszawie pracownicy Działu Badań i Rozwoju Samsung R&D Center przeprowadzą szereg wykładów i warsztatów przybliżających wiedzę z zakresu tworzenia aplikacji na system bada.

Zasady konkursu

Konkurs badacup2 skierowany jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. Trwa od 19 września 2011 r. do 31 stycznia 2012 r. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić następujące warunki:

-stworzyć aplikację dla platformy Samsung bada przy użyciu narzędzi programistycznych co najmniej SDK 2.0 (Software Development Kit), zamieszczonych na stronie www.developer.bada.com;

-opublikować napisaną przez siebie aplikację na platformie Samsung Apps do 31.01.2012;

-wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia do 31.01.2012 za pośrednictwem strony www.badacup.samsung.pl na formularzu zgłoszeniowym zamieszczając ID Aplikacji;

-wyrazić zgodę na bezpłatne udostępnienie Aplikacji użytkownikom smartfonów z systemem bada do ogłoszenia wyników Konkursu, nie później jednak niż do dnia 31.03.2012.

W konkursie uczestnik może zgłosić więcej niż jedną aplikację. Szczegółowy regulamin dostępny na www.badacup.samsung.pl.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry