Co sądzą kobiety o męskich pasjach

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, CIEKAWOSTKI, MOTORYZACJA, PIŁKA NOŻNA, POLSKA, SPORT, STYL ŻYCIA

Świat mężczyzn dla nas, kobiet często wydaje się niepojęty, zawikłany, ale zarazem fascynujący. Wyobraźmy sobie jednego z przedstawicieli tej rzekomo silnej płci w swoim żywiole. Jak z zaangażowaniem i jakimś dzikim, pierwotnym wręcz entuzjazmem siedzi umorusany przed swoim ukochanym samochodem, próbując ( skutecznie oczywiście) naprawić uszkodzony element.

stock.xchng

Wokół niego leżą narzędzia: klucze, (których nazw nie jesteśmy często w stanie spamiętać) śrubokręt i inne rzeczy, w które nie będę się zagłębiać. Co jakiś czas z jego ust wydobywa się jakieś większe, bądź mniejsze przekleństwo, jego mięśnie raz po raz się napinają, jak również rysy jego twarzy.

Tak… samochody, jedna z tych rzeczy nierozerwalnie związanych z naturą mężczyzny. Co poza tym? Coś, czego wiele kobiet nie jest w stanie zrozumieć – piłka nożna. Fotel, telewizor, pilocik i piwko, cóż więcej do szczęścia potrzeba? Oczywiście jedenastu innych mężczyzn, latających po kilkudziesięciometrowym boisku, goniących za jedną, małą niewinną piłką.

Cóż w tym takiego pięknego? Co takiego sprawia, że mężczyzna jest w stanie uronić łzę rozpaczy, na wieść o przegranej swej ukochanej drużyny, z drugiej zaś strony wściekle się cieszyć z sytuacji odwrotnej? To właśnie jedna z tych nieodgadnionych dotąd zagadek. Kolejną rzeczą mogą być drobne (bądź mniej drobne) sprzęty. Telefony, aparaty, kamerki, komputery. Zauważyłyście Drogie Panie, z jaką troską każdy mężczyzna dba o swój sprzęt?

Nie ważne, co to jest, ale on wie o tym czymś wszystko, jest w stanie wszystko z nim zrobić i w każdej sytuacji naprawić. To, co dla nas często bywa tylko kupą żelastwa, niepotrzebnym wydatkiem, dla nich staje się czymś niemal tak ważnym, jak zaprezentowany wcześniej samochód. I broń Boże urazić jakimś złym słowem (dla ścisłości sprzęt mam na myśli, nie mężczyznę, choć i jego lepiej bez powodu nie urażać).

Tak, świat mężczyzn jest niepojęty i fascynujący. Pocieszający jest fakt, że nasz świat z naszymi „niezbędnymi w nim elementami” jest dla nich równie dziwny, co ich świat dla nas.

M.Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry