Dlaczego zdradzamy?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Wyobraźmy sobie parę, dobrze dogadującą się, wyglądającą na zakochanych parę. Wiele sobie obiecują, spędzają ze sobą wiele czasu, planują wspólną przyszłość. Jak to się dzieje, że często w tą idyllę wkrada się problem zdrady? Można powiedzieć, że zbyt mała dojrzałość uczuć, bądź osób tworzących związek. Ale co, gdy ten problem dotyka małżeństwa z pokaźnym stażem.

stock.xchng

U mężczyzny mówi się, że „leci na młodsze” u kobiety, że „na pieniądze”. Wiele z takich przelotnych romansów: na boku” kończy się płaczem, przeprosinami, żalem za swe czyny. Jednak bardzo ciężko jest wtedy naprawić to, co zostało poważnie nadszarpane. Nie każdy ma tyle odwagi, by wybaczyć coś takiego. Zatem dlaczego mimo wszystko do tego dochodzi?

Może być wiele teorii, jednak najbardziej popularną jest ta o ludzkiej naturze. Mężczyzna mając duszę zdobywcy pragnie stale zdobywać kobietę, „polować” na nią. Jeśli zaś chodzi o kobiety pragną być zdobywane i wielbione. Gdy brakuje tych czynników, może dochodzić do zdrady i rozpadów związków. To oczywiście jedna z wielu teorii, jednak warto się nad nią zastanowić.

M.Kałuża

Co sądzicie o tym problemie ?

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry