Na kolejnych zakupach POMYŚL co kupujesz, a najlepiej nie kupuj wcale!

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT, ZDROWIE I URODA, ZWIERZĘTA

Zanim postanowicie na kolejny obiad przygotować reklamowanego kurczaka z orzeszkami lub przy jeszcze innej reklamie gadające głowy będą wam wciskać ciemnotę o wybornych piersiach z kurczaka- jakie one zdrowe i dobrze wpływające na wasz organizm – proszę POMYŚLCIE!

Zapytacie o czym mamy pomyśleć. O surówce do obiadu. Tak zapewne odpowiedzą najwięksi ignoranci bez jakiejkolwiek analizy tematu jak mięso z kurczaka trafia na Wasz talerz i z jakimi cierpieniami się to wiąże, tylko po to abyście mogli zjeść posiłek (niekoniecznie taki zdrowy).

Wiele organizacji na świecie walczy z przemysłowym chowem zwierząt. Co to jest ? Co to znaczy przemysłowy chów – zapytacie. W jednym zdaniu: Zwierzęta traktowane są jak przedmioty – bez uczuć, bez zastanowienia jak pudełka na linii produkcyjnej. Jak rozpoczyna się życie kurczaków na „linii śmierci”. Od selekcji. Jesteś kogutem idziesz na przemiał. DOSŁOWNIE NA PRZEMIAŁ , NA ŻYWCA DO MŁYNKA! Zobacz jak to wygląda poniżej.

Można pomyśleć. Albo kury, które przeżyły selekcję mogą zazdrościć tym co zostały zmielone lub obawiać się jeszcze gorszych TORTUR, takich jak męczarnie w chowie klatkowym.

Czy wyobrażasz sobie spędzić całe życie w ciemnościach w pomieszczeniu o wielkości 1m kwadratowego? Kury 99% swojego życia spędzają w ciasnych klatkach i powierzchni kartki A4. Bardzo często ich ciało deformuje się i ulega niewyobrażalnych przemianom ze względu na miejsce w którym przyszło im żyć.

Jaki jest ich koniec życia ? Raporty europejskich organizacji pozarządowych informują, że aż 75% zwierząt w UE zabijanych jest w rzeźniach bez uprzedniego ogłuszenia, co jest sprzeczne z prawem UE. Czy wyobrażasz sobie sytuacje jakby Tobie poderznięto gardło na żywca ?

Jak to wygląda ? Zapraszam do zapoznania się z kolejnym filmem. Który możliwe, że pozytywnie wpłynie na Twoje odżywianie Fast-foodowe.

Następnym razem jak będziesz kupować jajka w sklepie. POMYŚL z czym wiąże się numerek na jajku. Pomoże ci w tym tabelka przygotowana przez Organizację VIVA.

materiały: viva.org.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie odwiedź stronę: http://www.ferma.viva.org.pl/

… i myśl przy kolejnych zakupach!… a najlepiej pomyśl o wyeliminowaniu ze swojej diety mięsa – wyjdzie ci to na zdrowie!.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry