Ostatnie ciepłe dni?

AKTUALNOŚCI, PODRÓŻE, POGODA, POLSKA, STYL ŻYCIA

Jak na pewno każdy z nas zauważył temperatura z dnia na dzień staje się coraz niższa. Wieczory i poranki są coraz chłodniejsze. Mimo iż teraz temperatura oscyluje wokół 20 stopni, to musimy się już powoli przygotowywać na jeszcze zimniejsze dni. Zaczniemy wyciągać z szaf ciepłe swetry, kurtki.

stock.xchng

Sklepy zaczną przyciągać przechodniów ustawionymi na wystawie jesiennymi ( a już niedługo zimowymi) butami. Ludzie zaczną gromadzić opał na zimę, dni zrobią się jeszcze krótsze, tak, że popołudniami nie będziemy już mogli podziwiać promieni słonecznych.

Tym już niedługo uraczy nas jesień, a potem obleczona w biały puch kolejna pora roku. Dlatego też jak najlepiej wykorzystajmy ten ciepły czas, który jeszcze nam pozostał.

M.Kałuża

Powiązane wpisy

  • Mariola

    Ciekawe były te prognozy, nie powiem. Tyle że nie bardzo mają one cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Połowa grudnia, a u mnie w mieście +5 stopni! Niesamowita zima. Ale pewnie jeszcze nas zaskoczy i nie da o sobie zapomnieć. Podejrzewam, że niebawem śnieg spadnie. Tak czy siak wykupiłem sobie wycieczkę do Egiptu, tak na wszelki wypadek jakby jednak zima się obudziła. Lecę 28 grudnia na cały tydzień do Taby. Wycieczka nie droga, kupiona dosłownie 3 dni temu. Tutaj będzie padał śnieg, a ja w tym czasie będę się opalała!

  • Filip

    Trzeba przyznać, że listopad nas rozpieszcza. Jest naprawdę fajna pogoda i szczerze, nie spodziewałem się tego, że tak będzie ciepło. I tak i tak lecimy z żoną na wakacje, do Egiptu w styczniu. Nie mamy jeszcze co prawda wykupionego hotelu ani wycieczki, ale myślę, że miejsce jeszcze będzie. Od lat latamy właśnie do Egiptu, to będzie już nasza 3 podróż tam, byliśmy już w Sharm, Tabie a teraz chcemy polecieć do Hurghady. Hotele zawsze zgodne z opisem i od razu można poznać, że biuro specjalizuje się w jakiś wyjazdach, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

  • Grzegorz

    Okazuje się, że jesień potrafi nas zaskoczyć. Jak na tę porę roku uważam, że jest naprawdę przyjemnie i ciepło. Nie pada, słońce czasem wyjdzie zza chmur. Żona chciała na wakacje teraz lecieć, ale wybiłem jej ten pomysł z głowy. Jednak jak już lecieć to lepiej jak będzie wiadomo, że u nas już bardzo będzie zimno. A podejrzewam, że w grudniu temperatura mocno spadnie poniżej 0. Dlatego wtedy uciekamy na tydzień na Teneryfę. Żona znalazła ofertę na stronie fajnego biura poodrozy i tak się uparła, że za nic w świecie nie mogłem jej wybić z głowy tego pomysłu.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry