Stare i wszystkim znane przysłowie mówi, że dwa razy się nie wchodzi do tej samej wody.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA

Stare i wszystkim znane przysłowie mówi, że dwa razy się nie wchodzi do tej samej wody. Co zrobić jeżeli jednak zdecydujesz się na powrót ? Obawy mieszają się z marzeniami i pragnieniami. ..

Jak poważny był powód waszego zerwania? Czy to była spontaniczna decyzja wywołana kłótnią czy przemyślany krok ? Czy powodem rozstania była zdrada ? Czy wybaczyłaś? Czy jesteś gotowa na nowy etap ?

stock.xchng

Jeżeli zdecydujesz się wrócić to już nie jest ważne. Ważne jest, że zaczynasz nowy rozdział w życiu , a każda osoba zasługuje na drugą szanse ( drugą! Nie piątą czy dziesiątą!) Próbując odbudować związek powinnaś uzbroić się w cierpliwość. Dużo rozmawiać z partnerem, a także popracować nad sobą.

Podstawą dobrych relacji jest komunikacja, jeżeli nie potrafisz dogadać się z partnerem mimo wielu prób, powinnaś się zastanowić czy podjęłaś dobrą decyzję. Powroty są ciężkie, tylko na początku wydaje się , że wszystko jest super.

Po czasie wychodzą żale i pretensje dlatego tak ważne jest aby wyjaśnić sobie wszystko na samym początku i jeżeli to tylko możliwe nie wracać do tego. Nie popełniajcie tych samych błędów. Pamiętajcie, że wróciliście do siebie z konkretnych powodów, które były ważniejsze od rozstania.

Na początek dobrze jest się gdzieś razem wybrać. Spędzić czas tylko we własnym towarzystwie, nie zwracać uwagi na komentarze znajomych, pamiętajcie to jest wyłącznie wasze życie i wasza decyzja. Ktoś może się z nią nie zgadzać, ale to nie jego życie.

Ważne, żeby być w zgodzie z samym sobą, być pewnym, że się tego chce na 100%. Jeżeli chcesz tylko na 70% to nie ma sensu zawracać sobie głowy. Wtedy czas spróbować ułożyć sobie życie bez tej osoby.

J.Błaszczyk

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry