Czasy operacji plastycznych.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT, ZDROWIE I URODA

Śledząc kolorowe magazyny, czy choćby oglądając telewizję, natrafiamy na wiele przedstawicieli show-biznesu, którzy skorzystali z operacji plastyczny. Powiększanie biustu, korekta pośladków, czasem nawet zmieniają całkowicie wygląd własnej twarzy ( weźmy choćby za przykład Michaela Jacksona). Nic dziwnego, że potem gwiazdy, które maja np. pięćdziesiąt lat wyglądają na dwadzieścia.

stock.xchng

Jednakże jak ktoś kiedy mądrze powiedział „nie należy igrać z naturą”. Zatem choćby wynik operacji był jak najbardziej zadowalający, to prędzej czy później dosięgną korzystających z zabiegu jego konsekwencje. Jedna z nich może być ponowny przeszczep, gdy poprzedni się nie przyjmie. Nie mówiąc już o tym, że tak naprawdę jest to oszpecanie się, nie upiększanie, bowiem jakkolwiek dobrze by nie wyglądał końcowy efekt, zawsze dostrzeżemy widoczną sztuczność.

Jednak najbardziej przerażający jest fakt, że istnieją kraje, gdzie młode dziewczęta poddawane są operacjom plastycznym nie tyle za pozwoleniem swoich rodziców, co wręcz za ich namową.

M.Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry