Oracle OpenWorld 2011 odbędzie się w dniach 2-6 października w San Francisco

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Największa na świecie konferencja technologiczna zaprezentuje rozwiązania zawierające sprzęt i oprogramowanie zaprojektowane do wspólnego działania.

Oracle ogłosił dzisiaj, że dyrektor generalny firmy Larry Ellison rozpocznie Oracle OpenWorld 2011, największą konferencję w świecie technologii informatycznych. Przemówienie otwierające będzie poświęcone omówieniu strategii Korporacji Oracle, polegającej na dostarczaniu kompletnych systemów, w których znajduje się sprzęt i oprogramowanie zaprojektowane tak, aby współdziałać razem.

Liderzy branży z firm Cisco, Dell, EMC oraz Infosys, a także najważniejsi członkowie kadry kierowniczej Oracle Corp. – w tym prezes Oracle Mark Hurd oraz szef działu badań i rozwoju Thomas Kurian, również wygłoszą referaty programowe w czasie tej trwającej 5 dni konferencji.

Tegoroczne wystąpienia zapewnią słuchaczom wgląd w tendencje branżowe, najnowsze osiągnięcia i innowacje techniczne oraz kluczowe strategie umożliwiające nadążanie za nowymi trendami biznesowymi.

Konferencja Oracle OpenWorld odbędzie się w dniach 2-6 października 2011 roku w Centrum Kongresowym Moscone w San Francisco.

Pełny program referatów konferencji Oracle OpenWorld znajduje się na stronie www.oracle.com/openworld/learn/ W tym roku obrady konferencji można także obserwować na żywo w kanale YouTube pod adresem www.youtube.com/oracle/

Konferencja Oracle OpenWorld w liczbach:

· 45 tys. zarejestrowanych uczestników ze 117 krajów;

· ponad 2000 sesji szkoleniowych odbywających się w 8 lokalizacjach;

· ponad 3200 prezenterów;

· 400 sesji demonstrujących działanie produktów Oracle na żywo;

· 450 pokazów partnerskich, prezentujących aplikacje łączące w jednym rozwiązaniu moduły branżowe, middleware i bazy danych oraz serwery i pamięci masowe;

· sesje branżowe, szkolenia, sesje praktyczne oraz zajęcia przeznaczone dla społeczności programistów.

Źródło: Oracle

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry