Impreza w samo południe – podczas dnia pracy!

BIZNES, CIEKAWOSTKI, GIEŁDA, GOSPODARKA, MUZYKA, ROZRYWKA

Przerwa na lunch nie musi być nudna, grupa młodych Szwedów z liderką Molly Range zapoczątkowała modę na taneczne lunche. Między jedną a drugą sesją siedzenia w biurze przed ekranem komputera możesz się zrelaksować idąc na imprezę, gdzie będziesz bawić się ze współpracownikami, zjesz posiłek i coś wypijesz (oczywiście bezalkoholowego) za godzinę wracasz do pracy.

Imprezy tego typu organizowane są już w trzech szwedzkich miastach – Goteborg, Malmo i Sztokholmie. Pomysłodawcy zachęcają także inne miasta aby dołączyły się do zabawy. Imprezy noszą nazwę LunchBeat i są organizowane dla każdego kto ma ochotę potańczyć, ponieważ pomysłodawcy są organizacją non profit – udział jest bezpłatny, musimy jedynie zapłacić za serwowane jedzenie.

stock.xchng

Celem eventu jest udostępnienie ludziom miejsca w którym będą mogli zrelaksować się a następnie wrócić do pracy. Jak możemy przeczytać na blogu projektu, zabawa przy muzyce ma za zadanie dać ci ogromną dawkę pozytywnej energii na cały dzień. LunchBeat posiada własny kodeks– jeśli pierwszy raz bierzesz udział w zabawie musisz tańczyć, obowiązuje całkowity zakaz rozmawiania o pracy a wszyscy imprezowicze są twoimi partnerami do tańca. Muzyka serwowana jest przez najlepszych DJów a na stronie internetowej można sprawdzić przy jakim gatunku muzyki będziesz się bawić – czy będzie to chill out, techno, hip hop czy może electro.

W Polsce nikt jeszcze nie podchwycił tego pomysłu, ale trzymamy kciuki za jego powodzenie. Na razie pozostaje nam oglądanie ludzi bawiących się na ulicach Sztokholmu:

Źródło
http://www.lunchbeat.org/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry