Konsola Sony PLAYSTATION za złotówkę dla nowych abonentów CYFRY+

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

3 października ruszyła „jedyna taka” promocja CYFRY+. Kupując pełną ofertę lub pakiet CANAL+ HBO Superpremium, klienci otrzymują za symboliczną złotówkę konsolę Sony PlayStation 3 slim
320 GB wraz z kontrolerem ruchu PlayStation Move i grą Sports Champions.

„To z pewnością promocja zasługująca na miano jedynej takiej” – mówi Grzegorz Bruski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego spółki CANAL+ Cyfrowy. I dodaje – „klienci CYFRY+ otrzymują kompletny zestaw oferujący całej rodzinie rozrywkę na najwyższym poziomie: unikalną i najbogatszą na rynku ofertę telewizyjną oraz najwyższy dostępny na rynku model konsoli Sony, która będzie doskonałym prezentem zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych”.

Korzystając z promocji z prezentami, w ramach umowy podpisywanej na 26 miesięcy, abonenci będą płacili 168,9 zł za pełną ofertę CYFRY+ i 137 zł za pakiet CANAL+ HBO Superpremium. Mogą wybrać kilka opcji dotyczących sprzętu: bezpłatne użytkowanie dekodera HD lub wykup na własność za 149 zł, dzierżawę terminala PVR w cenie 10 zł miesięcznie bądź zakup dekodera SD za 1 zł. Pełna oferta zawiera 126 kanałów, z czego aż 29 kanałów filmowych, w tym wszystkie kanały premium z rodziny CANAL+ i HBO oraz wszystkie opcje HD, CANAL+ NA ŻYCZENIE, CANAL+ 3D, dostęp do CYFRA+ VOD i serwisu Seriale w HBO. Klienci, którzy nie są zainteresowani ofertą z prezentami, mogą także skorzystać z innych bardzo atrakcyjnych promocji.

Promocję z konsolą Sony PlayStation 3, kontrolerem ruchu PlayStation Move i grą Sports Champions wspiera intensywna multimedialna kampania reklamowa wykorzystująca wizerunek nowej ikony CYFRY+: Jedynego Takiego, któremu głosu użycza Borys Szyc.

Źródło: Canal+Cyfrowy

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry