Ciekawe filmy do obejrzenia w TV na weekend

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Telewizja w ten weekend przygotowała dla nas same super hity. Z pewnością będzie w czym wybierać.

Piątek
„Superhero”- TVP 1 w piątek o godzinie 20.30 w swoim hicie na piątek, przeniesie nas w krainę marzeń i pragnień. Oto poznamy młodzieńca o nadprzyrodzonych mocach i talentach. Z pewnością przeniesiemy się w inny wymiar czasu.


„Tożsamość Bourne’a- TVN! Zaprasza w piątek o godzinie 20.35 na odkrywanie tożsamości przez mężczyznę, który został wyłowiony na morzu.
„Wyzwanie” oraz „Gorączka sobotniej nocy” to propozycje TVN 7 również na piątkowy wieczór. Miłość, muzyka, oraz romans, dla wszystkich rządnych uczuć

Sobota
„Żywa tarcza” o godzinie 22.35 w TVP to zdecydowanie męska rzecz a właściwie wyrównanie rachunków, które spotkały w przeszłości bohatera filmu. Z pewnością może być niebezpiecznie.
Na poprawę humoru „Akademia policyjna 2 pierwsze zadanie” w TVN 7 o godzinie 21.40. Śmieszne i niecodzienne problemy bohaterów akademii policyjnej przyprawią nas o świeżą dawkę dobrego nastroju.

Niedziela
Kino nocnych marków o godzinie 1.05 zaprasza na „Wściekłe psy” a właściwie na proces rozstrzygający zdradę między gangiem.
„Kości 6” w Polsacie o godzinie 22.00 przeniosą nas w badania antropologiczne nad pozostawionymi śladami stóp. Trochę nauki, przygody, a na pewno mnóstwo fascynujących momentów.

Będzie w czym wybierać

L.Węglorz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry