Masz iPhone’a – mobilne głośniki to coś dla Ciebie

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Altec Lansing, innowator w dziedzinie audio wprowadził zestawy głośnikowe inMotion® iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPod’a. Nowe głośniki to ultra mobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem.

Dzięki akumulatorowi iMT630 jest łatwiejszy do przenoszenia, czy to z pokoju do pokoju, czy na plażę podczas rodzinnych wakacji. Poza dobrym designem i brzmieniem, głośnikowi iMT630 nigdy nie brakuje beatu, wyróżnia się niesamowitą jakością dostarczanego dźwięku, gdziekolwiek rzuci go los.

Jest idealnym połączeniem formy i funkcji, bez względu na to, czy stanowi statyczny element wystroju wnętrza, czy nakręca imprezę – mówi Steve Schlangen, Senior Product Manager w Altec Lansing. – Dzięki zastosowaniu naszej inżynierii dźwięku, ten przemyślany, przenośny model staje się czymś więcej niż tylko stacją dokująca do iPhone’a lub iPod’a, jest osobistym gadżetem pomocnym w życiu – dodaje.

Pomimo niewielkich gabarytów, iMT630 zapewnia czysty i precyzyjny dźwięk nawet przy maksymalnej głośności. Obojętne, czy użytkownik relaksuje się w domu, czy bawi na zewnątrz, może korzystać z świetnej jakości dźwięku oraz mocnego basu dostarczanego przez dwa 2-calowe głośniki, które dają pełny efekt stereo. Urządzenie udowadnia, że stylistyka nie musi być oferowana kosztem wydajności. Głośnik posiada opływowy kształt i zaokrąglone rogi. Jest dostępny w trzech kolorach dla zaspokojenia indywidualnych preferencji użytkowników. inMotion iMT630 Classic ma ponadczasowy czarny kolor, natomiast inMotion iMT630 Sport można kupić w kolorze czerwonym lub morskim.

Cena około 560zł

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry