Aplikacje Adobe na tablety

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Adobe zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowych aplikacji oraz wirtualnego dysku.
Pakiet Adobe Touch zawiera sześć aplikacji na tablety w tym edytor zdjęć, program do tworzenia grafiki wektorowej czy oprogramowanie do tworzenia makiet. Chociaż nowy produkt nosi nazwę Adobe Photoshop Touch nie ma wiele wspólnego ze swoim znanym imiennikiem.

Wersja na tablety oferuje wybór podstawowych funkcji programu Photoshop i dlatego też będzie ona tańsza i przeznaczona dla większego grona odbiorców. Wersja na Android Photoshop Touch będzie kosztowała 9,99 dolarów i pojawi się na rynku w przyszłym miesiącu, wersja na iOS będzie dostępna na początku przyszłego roku. Obok nowych aplikacji Adobe zapowiedziało pojawienie się usługi Adobe Creative Cloud, która będzie pozwalała na zarządzanie aplikacjami Adobe Touch.

Nowa usługa WWW pozwoli na synchronizowanie, udostępnianie i magazynowanie treści. Cloud będzie służył także do przenoszenia swoich prac z przenośnych urządzeń na komputery stacjonarne. Na razie nie jest znana cena usługi, początkowo będzie ona oferować 20 GB darmowej pojemności na wirtualnym dysku.

A.Ozimek

Źródło: Adobe

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry