Apple sprzedało milion sztuk iPhone’a 4s w ciągu jednego dnia

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GOSPODARKA, POLSKA, ŚWIAT

Firma Apple poinformowała, że w ciągu pierwszego dnia dostępności liczba wstępnych zamówień na telefon iPhone 4S przekroczyła 1 milion, bijąc tym samym poprzedni rekord 600 000 zamówień należący do modelu iPhone 4. iPhone 4S to najbardziej niezwykły model w dotychczasowej rodzinie telefonów iPhone. Urządzenie kryje w sobie nowe, nieprawdopodobne rozwiązania, w tym opracowany przez Apple dwurdzeniowy procesor A5, zapewniający oszałamiającą wydajność i niezwykłe efekty graficzne; zupełnie nowy aparat z zaawansowaną optyką; nagrywanie wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD; a do tego funkcję Siri, inteligentnego asystenta, który realizuje dla nas zadania, gdy go tylko o to poprosimy.

„Jeśteśmy wstrząśnięci niezwykłą odpowiedzią naszych klientów na model iPhone 4S” – powiedział Philip Schiller, starszy wiceprezes ds. światowego marketingu produktów Apple. „To największa liczba zamówień na jakikolwiek produkt Apple, który kiedykolwiek wypuściliśmy na rynek. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasi klienci kochają telefon iPhone 4S tak mocno jak my.”

iPhone 4S będzie dostępny w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii od piątku, 14 października, od godziny 8:00 lokalnego czasu.

Na pokładzie iPhone’a 4S działa iOS 5, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie, oraz iCloud, przełomowy zestaw bezpłatnych usług w chmurze, współpracujący perfekcyjnie z takimi urządzeniami jak iPhone, iPad, iPod touch, komputery Mac i PC. iCloud pozwala na automatyczne i bezprzewodowe zapisywanie treści użytkownika w chmurze iCloud, a następnie ich rozsyłanie do wszystkich urządzeń użytkownika.

Dostępność
iPhone 4S oferowany jest w wersji czarnej lub białej oraz w pojemnościach 16GB, 32GB lub 64GB. Do końca października iPhone 4S trafi do sprzedaży na 22 rynkach na całym świecie, w krajach takich jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Węgry, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Meksyk Holandia, Norwegia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria.

Kiedy Polska ? Nie wiadomo dokładnie ..

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry