W najbliższy czwartek w „Hotelu 52” zameldują się: Agnieszka Wosińska, Marta Wierzbicka i Lionel Lagerbe

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Agnieszka Wosińska, Marta Wierzbicka jako matka i córka oraz Lionel Lagerbe jako trener piłkarski już 13 października w „Hotelu 52”. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) uratuje życie Aśce (Monika Mrozowska Mrozowska). Marzena (Aleksandra Popławska) będzie prowokowała znacznie od niej młodszego Igora (Kamila Kula), a Iwona (Magdalena Cielecka) zaproponuje Andrzejowi (Marek Bukowski) swoją rękę.

fot.POLSAT


Do Hotelu 52 przyjeżdża Irena (Agnieszka Wosińska) z dwiema córkami: rozkapryszoną nastolatką, Moniką (Marta Wierzbicka) i roczną Olą. Przez pomyłkę klucz do ich pokoju dostaje również trener piłkarski Wandenberg (Lionel Lagerbe), który przyjechał do Polski na rozmowę w sprawie pracy w jednym z klubów. Wandenberg szykuje się do prezentacji, którą przygotował po polsku. Monika robi mu głupi dowcip i zamienia prezentację na stek przekleństw rodem z kibicowskiego slangu. Monika próbuje zwrócić na siebie uwagę. W głębi duszy liczy na to, że spotka się z ojcem, który od czasu rozwodu mieszka w Warszawie. Dziewczyna postanawia kupić dopalacze…

Kiedy Artur (Krzysztof Kwiatkowski) i Aśka (Monika Mrozowska) wracają z treningu dochodzi do wypadku – Artur wyciąga Aśkę spod nadjeżdżającego motoru, ona przewracając się uderza go w klatkę piersiową. Artura zabiera karetka, a Aśka jedzie do hotelu powiedzieć o wszystkim i przy okazji poznaje Natalię (Laura Samojłowicz) oraz dowiaduje się o postrzale Artura. Marzena (Aleksandra Popławska) prowokuje kolejne spotkanie z Igorem (Kamil Kula). Zamiast kursu do sądu, jadą w jakieś ustronne miejsce i dochodzi do zbliżenia. Tymczasem Andrzej (Marek Bukowski) i Iwona (Magdalena Cielecka) obchodzą w hotelowym pokoju jej 39. urodziny – Iwona proponuje Andrzejowi swoją rękę.

Emisja 7 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” już 13 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry