Cztery miliony telefonów iPhone 4S sprzedanych w trakcie pierwszego weekendu

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Firma Apple poinformowała dzisiaj, że w ciągu w ciągu 3 dni od premiery sprzedano ponad 4 miliony telefonów iPhone 4S. Dodatkowo, po 5 dniach od premiery, ponad 25 milionów konsumentów korzysta już z iOS 5, najbardziej zaawansowanego mobilnego systemu operacyjnego na świecie, a ponad 20 milionów zapisało się do iCloud.

iCloud to przełomowy zestaw bezpłatnych usług w chmurze, pozwalający na automatyczne i bezprzewodowe zapisywanie treści użytkownika w chmurze iCloud, a następnie ich rozsyłanie do wszystkich urządzeń użytkownika. Obecnie iPhone 4S jest dostępny w USA, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii. 28 października iPhone 4S zadebiutuje w 22 krajach i w kolejnych 70 do końca tego roku.

„Z ponad 4 milionami sprzedanych egzemplarzy w pierwszy weekend iPhone 4S zaliczył doskonały start – to najwyższa sprzedaż jaką zanotował jakikolwiek telefon w trakcie pierwszych 3 dni dostępności i ponad 2 razy lepszy wynik niż iPhone 4” – powiedział Philip Schiller, starszy wiceprezes ds. światowego marketingu produktów Apple. „iPhone 4S jest już hitem wśród konsumentów na całym świecie, a razem z iOS 5 i iCloud jest najlepszym iPhonem jak dotąd.”

iPhone 4S to najbardziej niezwykły model w dotychczasowej rodzinie telefonów iPhone. Urządzenie kryje w sobie nowe, nieprawdopodobne rozwiązania, w tym opracowany przez Apple dwurdzeniowy procesor A5, zapewniający oszałamiającą wydajność i niezwykłe efekty graficzne; zupełnie nowy aparat z zaawansowaną optyką; nagrywanie wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD; a do tego funkcję Siri, inteligentnego asystenta, który realizuje dla nas zadania, gdy go tylko o to poprosimy.

Źródło: Apple

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry