Co nowego w XFactor, Must Be The Music oraz The Voice of Poland

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

„Xfactor”- muzyczny program, który mogliśmy oglądać w TVN, przygotowuje się do drugiej edycji, która wystartuje już wiosną następnego roku. A już od grudnia ruszają pierwsze castingi do programu. Wszyscy chętni i utalentowani, będą mieli okazję przekonać jury do swojego talentu w czterech miastach: Gdańsk(02.12), Wrocław(04.12), Zabrze(11.12)oraz Warszawa(17.12) Z pewnością czekają nas wielkie zmiany jeśli chodzi o skład jury. Czy będzie to Agnieszka Chylińska? Przekonamy się już wiosną.

Jesienią wystartowała również II edycja programu „Must be the music. Tylko muzyka”. O główną nagrodę walczą młodzi i utalentowani artyści z całej Polski. Z pewnością jest o co walczyć, bo 100 tys. Złotych, oraz występ na Sylwestrowej Mocy przebojów 2011, otwiera wielką drogę do kariery. Nie przegapcie- Niedziela, godzina 20 na Polsacie.

TVP 2 przedstawiła kolejną odsłonę najnowszego muzycznego programu „The Voice of Poland. Po tym jak trenerzy( Kayah, Adam „Nergal” Darski, Ania Dąbrowska, i Andrzej Piaseczny) wybrali swoich podopiecznych, w każdym kolejnym odcinku będą musieli wybierać tylko tych najlepszych i zasłużonych. Czekają nas trudne wybory, mieszane uczucia. Wygra najlepszy i tego możemy być pewni.

L.Węglorz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry