Red Hot Chili Peppers wystąpią podczas MTV EMA 2011

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, TELEWIZJA, WYDARZENIA KULTURALNE

Niespodzianek związanych z wielkim muzycznym wydarzeniem MTV w Europie ciąg dalszy! Na scenie w trakcie ceremonii pojawi się legendarna grupa Red Hot Chili Peppers, która na stałe wpisała się w panteon gwiazd rockowych takimi płytami, jak „Californication” czy „Blood Sugar Sex Magik”.

Flea i spółka nie kryją emocji związanych z występem: „Już dawno nie dawaliśmy koncertu w Belfaście, tym bardziej nie możemy się doczekać, kiedy staniemy na scenie przed naszymi fanami!”. W tym roku również, po raz pierwszy w historii MTV EMAs, gala będzie nadawana z trzech miejsc jednocześnie.

W tegorocznym wyścigu o statuetkę dla najlepszego polskiego artysty rywalizują Afromental, Brodka, Doda, Myslovitz oraz Ewa Farna. Na swoich faworytów można głosować do 4 listopada na stronie internetowej www.mtvema.com

W pozostałych kategoriach walczą m.in. Lady Gaga, mająca szansę aż na sześć statuetek, Katy Perry i Bruno Mars, a także Adele, Justin Bieber, Snoop Dogg, Beyoncé, Coldplay, Eminem, Arcade Fire, czy Jennifer Lopez.

W Polsce gala będzie emitowana na żywo na kanałach MTV Polska oraz MTV Live HD o g. 21:00.

Źródło: MTV Networks

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry