„Złoty Laur Klienta 2011” dla projektorów BenQ

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, POLSKA, TECHNOLOGIE

W tegorocznym plebiscycie konsumentów, w kategorii projektorów multimedialnych BenQ zajął pierwsze miejsce i zdobył Złoty Laur Klienta 2011. Projektory BenQ uzyskały 36% głosów, zdobywając ogromną przewagę nad kolejnymi markami, które uzyskały odpowiednio 22, 12, 9 i 8% głosów. Laur konsumenta jest wynikiem głosowania na portalu plebiscytu oraz telefonicznej sondy wśród co najmniej 800…

Warszawa, październik 2011. Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki organizowany od wielu lat przez redakcje „Rzecz o Biznesie” – ogólnopolskiego dodatku do dziennika „Rzeczpospolita” i firmę Kowalski Pro-Media. Organizatorzy typują poszczególne produkty i przydzielają do poszczególnych kategorii.

Opinie o produktach gromadzi ogólnopolski plebiscyt obejmujący głosowanie telefoniczne oraz głosowanie na stronach internetowych. Mapowany jest w ten sposób krajobraz rynkowych tendencji emitując potężny sygnał, na który odpowiadają tysiące respondentów.

W tegorocznej edycji plebiscytu, w kategorii projektory multimedialne BenQ zajął pierwsze miejsce zdobywając tytuł „Złoty Laur Klienta 2011”. W głosowaniu konsumentów projektory uzyskały 36% wszystkich głosów, dystansując konkurencję – kolejna marka uzyskała 22% głosów, a kolejne odpowiednio 12, 9 i 8% głosów.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry