Miłosny galimatias w Hotelu 52

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Do Hotelu 52 przyjeżdża Marcin Zawada (Paweł Wawrzecki), umówiony na randkę z kochanką – Wandą (Katarzyna Figura). Ku ich zaskoczeniu w hotelu zjawia się przyjaciel Marcina, i – o czym Marcin nie wie – mąż Wandy. Grzegorz (Krzysztof Stelmaszyk) także umówił się w hotelu z dziewczyną. Jest nią… Patrycja (Gabriela Oberbek), córka Marcina. Szykuje się wielki miłosny galimatias!

fot.POLSAT

Andrzej (Marek Bukowski) umawia się z Marzeną (Aleksandra Popławska) na kolejny objazd po potencjalnych biurach. Marzena nie wie, że jej zazdrosny mąż, Błażej
(Przemysław Sadowski) podsłuchuje rozmowę i postanawia śledzić żonę. Opatrznie interpretuje zachowanie Marzeny oraz Andrzeja i podejrzewa ich o romans. Błażej czeka na Andrzeja pod jego domem i kiedy ten podjeżdża, rzuca się na niego z pięściami. Tymczasem Kosiński (Lech Mackiewicz) bez zapowiedzi odwiedza Natalię (Laura Samojłowicz) w hotelu.

Początkowo rozmowa toczy się oficjalnie. Okazuje się jednak, że Kosiński znał ojca Natalii. Marzena po raz kolejny spotyka się w motelu z Igorem (Kamil Kula). Romans kwitnie. Natalia sugeruje Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski), żeby poszukał innej pracy.
Przyjaźń między Kają (Marieta Żukowska) a Natalią zacieśnia się.

Emisja 9 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 27 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry