Apokalipsa 2012 prawda czy fikcja?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POGODA, POLSKA, ŚWIAT

Według kalendarza Majów świat skończy się 21 grudnia 2012 roku, podczas przesilenia zimowego. Naukowcy zaś twierdzą, że na koniec świata, składają się wszystkie wydarzenia XXI w, począwszy od ataków terrorystycznych, poprzez siły natury, walki z żywiołami, czy ogólnym kryzysem gospodarczym.,

stock.xchng

Od dłuższego czasu temat dotyczący końca świata, jest bardzo gorący, w związku z tym pojawiają się różnego rodzaju dyskusje. Użytkownicy stron internetowych prowadzą zawzięte dyskusje na temat apokalipsy. Jedni uważają, że koniec świata nigdy nie nastąpi, inni obwiniają nasz kraj, tłumacząc, że koniec świata, jest przyczyną polskiej polityki, jeszcze inni śmieją się i twierdzą, że koniec świata przeżywają codziennie od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Większość jednak jest sceptyczna co do wypowiedzi na ten temat i twierdzi, że nie znana jest ani data ani godzina.Tak naprawdę nie wiadomo do końca jak to jest z tą Apokalipsą, słuszne jest więc stwierdzenie, że co ma być to będzie. Nie należy brać wszystkiego zbyt poważnie, bo nie wiadomo kiedy nadejdzie koniec świata.

Wierzycie, że 21.12.2012 nastąpi wielki koniec ?

L.Węglorz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry