Dowiedz się kto śledzi cię na Twitterze

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, SOCIAL MEDIA, ŚWIAT

Fani Charliego Sheena to przede wszystkim właściciele iPhonów, którzy lubią poszaleć w sobotnią noc. Bill Gates – założyciel Microsoftu i twórca przeglądarki Internet Explorer, cieszy się dużą popularnością, ale wśród fanów przeglądarki FireFox. Posty Sary Palin czytane są wśród religijnych małżeństw, posiadających równie religijne potomstwo a Donald Trump to ikona zwolenników aktywnego trybu życia i fitnessu.

Dzięki aplikacji „Know your Twitter followers” nie tylko dowiesz się kto śledzi celebrytów, ale także możesz zanalizować swoje konto. Aplikacja udostępniona przez Schmap w zeszłym tygodniu, pozwala na prześledzenie tego kim są, czym się zajmują, gdzie mieszkają i jak korzystają z serwisu społecznościowego osoby obserwujące twoje konto na Twitterze. Na stronie: http://schmap.it/know-your-followers możesz dokonać darmowej analizy.

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych danych, Schmap ma dla ciebie płatną wersję aplikacji – dla prywatnego konta 4,49 $ i dla dużych korporacji za 149,95 $. Aplikacja cieszy się dużą popularnością i na analizę profilu musimy poczekać od jednego do dwóch dni.

A.Ozimek

Źródło:
http://www.mediabistro.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry