IndieRoyal – Jak wylicytować grę?

AKTUALNOŚCI, BIZNES, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się strona, która pozwala zakupić pakiet gier po bardzo przystępnych cenach. Strona ta IndieRoyal.com działa na bardzo prostych zasadach, pakiety gier sprzedawane są co dwa tygodnie po okazyjnych cenach. Zakupu można dokonać w czasie 5 dni od udostępnienia pakietu, nic nadzwyczajnego i tu pojawia się haczyk.

stock.xchng

Cena zaczyna się od bardzo, bardzo niskiej i stopniowo podnosi się w ciągu 5 dni sprzedaży. Twój interes w tym, aby zakupić pakiet po jak najkorzystniejszej cenie. Im więcej ludzi kupuje pakiet, tym cena minimalna jest wyższa. Jeśli uda ci się wylicytować pakiet, po prostu płacisz za niego i bezpośrednio ściągasz gry na swój komputer.

IndieRoyale jest dziełem Indiegames.com i twórców platformy dystrybucyjnej online Desura. Celem takiej formy sprzedaży jest chęć zwiększenia zainteresowania graczy niezależnym rynkiem gier. 31 października zakończyła się pierwsza aukcja, poza aukcją gry można kupować także pojedynczo. Myślicie, że aukcje Indiegames przyciągną większą uwagę? Czy raczej, że pomysł okaże się niewypałem?

A.Ozimek

Źródła:
http://www.indieroyale.com/
http://indiegames.com/index.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry