Hanka Mostowiak odejdzie na zawsze w „M jak miłość”.

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

Dzisiaj wyemitowany zostanie odcinek, na który fani „M jak miłość” od tygodni czekają z niecierpliwością. Czy poleją się łzy wzruszenia, po wpatrzonych w ekrany twarzach? Dzisiaj gwiazda serialu, Małgorzata Kożuchowska, bardziej znana jako Hanka Mostowiak odejdzie na zawsze z serialu.

Będziemy mogli być świadkami tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, którego następstwem będzie tętniak u bohaterki, a co za tym idzie śmierć. Hanka w pojeździe będzie ze swoją siostrą i to na tej niewinnej kobiecie skupi się gniew rodziny Mostowiaków. Czy można przegapić tak emocjonujący odcinek? Istnieje dość duża szansa, że skala w jakiej był on od kilku dni reklamowany przyciągnie przed telewizory również tych, którzy na ogół tego serialu nie oglądają.

A wszystko po to, by zobaczyć śmierć Hanki. Niektórzy (ci wrażliwsi) może zapłaczą inni odetchną z ulgą, a jeszcze inni przełączą na inny kanał, gdyż jak to mogą niektórzy powiedzieć „takowej szmiry oglądać nie będziemy”. Jedno jest jednak pewne, telewidzów dzisiaj nie zabraknie, a ich utkwione oczy pożegnają popularną od wielu lat Hankę Mostowiak. Jak się tłumaczy sama aktorka, dość ma grania w tego typu produkcjach.

Pragnie wrócić do komedii, gdyż, jak mówi, bardziej odnajduje się w rozbawianiu ludzi. Efekt tej decyzji mogliśmy już wcześniej zauważyć, oglądając nowy serial TVP 2 pt. „Rodzinka.pl” na który gorąco zapraszam.

M.Kałuża

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry