Pewnego razu… w serialu – Once Upon a Time bije rekordy popularności

AKTUALNOŚCI, ROZRYWKA, SERIALE TV

Dawno, dawno temu… tak zaczyna się większość bajek, które czytaliśmy w dzieciństwie. Jak się jednak okazuje, i to dzięki Amerykanom, bajki mogą mieć miejsce tu i teraz. „Once upon a time” to historia o Królewnie Śnieżce przełożona na współczesne realia.

Serial będący nową propozycją stacji ABC bije rekordy popularności w USA, ale i za granicą, choć wyemitowano dopiero dwa odcinki. Twórcy podkreślają, że chcieli napisać historię o nadziei i spełnianiu marzeń. Dlatego też zdecydowali się wrócić do schematu bajki pełnej magii, heroizmu i radości. Serial miał być nawiązaniem do tego co już znamy, ale jednocześnie ma pomóc odkryć coś nowego. W roli głównej występuje znana z roli Cameron w „Dr House” Jennifer Morrisom, a towarzyszą jej m.in. Ginnifer Goodwin, Robert Carlyle i Josh Dallas.

Główną bohaterką opowieści jest młoda kobieta, której oddany do adopcji syn próbuje udowodnić, że jest córką Królewny Śnieżki i Księcia. Brzmi niewiarygodnie? Emma też nie chciała w to uwierzyć dopóki nie poznała mieszkańców Storybrooke. To magiczne niegdyś miejsce pozostaje pod wpływem Złej Królowej, która przyczyniła się również do tego, że Emma wychowywała się w domu dziecka i całe życie była sama. Co ciekawsze Królowa jest najprawdopodobniej adopcyjną matką syna Emmy – Reginą. Bohaterka musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i jak to w bajkach bywa pokonać zło.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry