Kim są Suicide Girls?

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA

Tatuaże, piercing i rock’n’roll – tak na wstępie można podsumować subkulturę, jaka niedawno zawładnęła wieloma męskimi sercami. Suicide Girls to na ogół bardzo zgrabne, ładne dziewczyny w skąpych ciuszkach, których ciała zdobią piercing i tatuaże. Skąd ta nagła moda i jakie niesie ze sobą przesłanie?

sxc.hu

Oczywiście wszystko zaczęło się w Ameryce, kiedy to 9 lat temu pewna dziewczyna, Selena Mooney aka Missy Suicide opublikowała w Internecie kilka zdjęć swoich wytatuowanych przyjaciółek. Fotografie te, miały zabarwienie lekko erotyczne i przywodziły na myśl klimat rodem z punkowych koncertów, czy podziemnych imprez elektro. Jak się okazało strona wkrótce okazała się spektakularnym sukcesem, a jej liczba odwiedzin stale rosła.

I tak na przestrzeni lat wyklarowała się wyraźna subkultura Suicide Girls, których wielbiciele oscylują na ogół wokół określonego stylu życia i muzyki. Jak twierdzi sama Missy Suicide piękne wytatuowane dziewczyny, mają być niejako alternatywą dla głównych mediów, zafascynowanych silikonowymi gwiazdkami Hollywoodu. To także pewnego rodzaju społeczność i alternatywna erotyka w wydaniu subkulturowym.

Olga Pisklewicz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry