Spójrz przez różowe okulary

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Jeszcze kilka lat temu noszenie okularów było złem koniecznym. Dziś jest to modny gadżet, który z dumą na swym nosi wielu celebrytów – i to nawet tych, którzy nie mają wady wzroku. Jeżeli w dzieciństwie miałeś kompleksy w związku z noszeniem okularów, obecnie możesz się ich całkowicie wyzbyć.

stock.xchng

Popularne kujonki to wciąż ostatni krzyk mody, dostępny w każdym sklepie optycznym. Dla osób, które nie posiadają wady wzroku także mamy dobrą wiadomość – zerowe okulary nabędziecie w niemal każdej galerii handlowej. Na dodatek szeroki wybór wszelakich kolorów i form oprawek, przyprawi Was o zawrót głowy.

I bardzo dobrze, bo dobierając odpowiedni kształt i barwę okularów z łatwością podkreślicie swoje rysy twarzy czy kolor oczu. I tak, osoby o jasnej karnacji i włosach, powinny postawić raczej na oprawki w intensywnym kolorze – amarantu, turkusu, pomarańczy. To sprawi, że Wasza uroda stanie się wyraźniejsza, a Wy będziecie wyglądać po prostu radośniej. Grafit natomiast, czerń czy kolory ziemi idealnie nadają się dla osoby o urodzie zdecydowanej.

Oczywiście dobór oprawek to połowa sukcesu, bowiem dla ‘prawdziwych okularników’ z wadą, to szkła korekcyjne są tutaj najistotniejsze. Dlatego pamiętajcie o tym, aby udać się do sprawdzonego optyka. Nigdy nie kupujcie okularów ‘na oko’, czyli w Internecie czy na bazarze. Źle dobrane szkła bowiem, mogą tylko pogłębić wadę, prowadzić do stanów migrenowych bądź zawrotów głowy.

OLGERS

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry