Do klubu z psem? – tak ale w Londynie

AKTUALNOŚCI, STYL ŻYCIA, ZWIERZĘTA

Miłośnicy zwierząt stanowią pokaźną grupę konsumencką, nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej miejsc w których zarówno oni, jaki i ich pupile są mile widziani. Dobrze wychowany czworonóg może zawitać do wielu sklepów i restauracji, może zrelaksować się w swoim salonie SPA, a także przenocować w hotelu.

A teraz twój pies może też iść do klubu! Londyński „Mucky Pup” serwuje specjalne przysmaki i napoje dla psów. Nie zapomina też o ich właścicielach, dzięki czemu wieczory tam spędzone mają szanse być bardzo udane „na obu końcach smyczy”.

Pomysł na stworzenie lokalu dla psów i ich właścicieli zrodził się z… kryzysu. Angus Funston przez wiele lat prowadził tradycyjny pub. W miarę jak podatki rosły, wzrastała tez cena alkoholu.

Funston wiedział jednak, że nie może w nieskończoność podnosić cen, gdyż w końcu klienci przestana przychodzić w ogóle, bardziej opłaci im się kupienie alkoholu w sklepie i wypicie go w domu. Postanowił więc inaczej przyciągnąć klientów do swojego lokalu – zaprosił ich razem z ich pupilami. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a popularność klubu stale rośnie.

E.Kodzis

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry