Płacę z Allegro zmieni się w PayU

AKTUALNOŚCI, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW

Już od 17 listopada usługa Płacę z Allegro będzie funkcjonowała pod nazwą PayU. Zmiana warstwy wizualnej i nazwy usługi jest pierwszym krokiem w kierunku ujednolicenia systemu płatności w polskim e-commerce oraz robienia zakupów za pomocą jednego kliknięcia.

Nazwa usługi Płacę z Allegro zmieni się na PayU, ale funkcjonalność usługi pozostanie bez zmian – PayU będzie narzędziem umożliwiającym realizowanie płatności za kupione produkty, na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że Sprzedawcy i klienci serwisu Allegro nie odczują bezpośrednio zmian. PayU S.A. jest operatorem finansowym serwisu Allegro, a usługa PayU to wspólny produkt obu podmiotów.
– PayU to nasz wieloletni i zaufany partner biznesowy. Współpraca daje Allegrowiczom gwarancję profesjonalnych usług i bezpieczeństwa pieniędzy – mówi Przemysław Budkowski, Dyrektor Allegro.

Korzystanie z PayU wyłącznie w Allegro nie będzie wymagało dodatkowej rejestracji czy logowania, a Użytkownik dokonując płatności w Allegro będzie mógł opcjonalnie zarejestrować konto w PayU, dzięki czemu zyska możliwość korzystania z niego także w innych sklepach udostępniających tę usługę, w tym na platformie iStore.pl, która jako pierwsza została zintegrowana z usługą PayU.

W najbliższych miesiącach usługa PayU zostanie wzbogacona o nowe rozwiązania i możliwości z zakresu płatności online.

Źródło:Grupa Allegro

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry