Wylicytuj celebrytę na ebay

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GWIAZDY, INTERNET, ROZRYWKA, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT

Jeśli kiedykolwiek marzyłaś/eś o spotkaniu Brada Pitta, zobaczeniu Katy Perry za kulisami jej koncertu czy kupieniu obrazu Jeffa Bridgesa, masz teraz okazję je zrealizować – a to wszystko dzięki eBay’owi. Lider aukcji internetowych wprowadził nową formę aukcji, która nie tylko ma zwiększyć profity firmy, ale również wspomóc organizacje charytatywne.

ebay.com

W nowej zakładce Ebaya znajdziemy odnośniki do stron gwiazd, gdzie użytkownicy mogą wylicytować spotkania z gwiazdami oraz wiele innych atrakcji, również związanych ze światem znanych i bogatych np. ubrania zaprojektowane przez Sienne Miller czy już wspomniane dzieła malarskie Jeffa Bridgesa. Nie dość że masz możliwość stanąć twarz w twarz ze swoim idolem to jeszcze robisz to w słusznym celu, w projekcie bierze udział wiele organizacji charytatywnych od No Kid Hungry Campaign po Amerykański Czerwony Krzyż.

Mimo niewątpliwie zbożnego celu, oprawa projekt mu charakter bardzo rozrywkowy, nawet strona przypomina portal plotkarski, co jest miłą odmianą w porównaniu z layoutem z którym mamy do czynienia przy zwykłych aukcjach. Na końcu najważniejsze: koszt randki z Bradem to wydatek około 10 tys. dolarów, ale czego nie zrobi się dla swojego idola.

A.Ozimek

Źródło:
http://celebrity.ebay.com/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry