Gwiazdor rezygnuje z prowadzenia Oscarów

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Eddie Murphy, który miał poprowadzić nadchodzącą galę rozdania największych nagród w świecie filmu, wycofał się z projektu. Swoją decyzję ogłosił wczoraj.

Rezygnacja aktora jest następstwem odejścia Bretta Ratnera, producenta gali, który zaproponował Murphy’emu prowadzenie imprezy. Chcąc być solidarnym z przyjacielem gwiazdor zdecydował się zerwać kontrakt. Ratner i Murphy współpracowali przy ostatnim filmie aktora „Zemsta cieciów”, który wszedł na ekrany w zeszłym tygodniu.

Photo credit: Greg Harbaugh / ©A.M.P.A.S

Ratner na konferencji prasowej na pytanie dotyczące prób aktorów odpowiedział, że jest to zajęcie „dla pedałów”, czym wywołał prawdziwą burzę w mediach. Nie pomogły przeprosiny, ani skrucha i producent musiał się wycofać z współtworzenia Gali Oscarowej.

Podgrzało to jeszcze emocje wokół Oscarów. Eddie Murphy miał rozkręcić galę, która w ostatnich latach nie budzi już takich emocji jak kiedyś. Niewątpliwie dubbingowy Osioł ze „Shreka” przyciągnąłby tłumy przed telewizory. Na razie nie wiadomo kto zastąpi czarnoskórego aktora w roli prowadzącego, a Oscary już trzy miesiące.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry