Poszukamy Wally’ego na dużym ekranie

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Chyba każdy choć raz poszukiwał Wally’ego pośród tłumu na zdjęciu. Tym razem fani tego pasiastego poszukiwacza będą mogli obejrzeć jego przygody na dużym ekranie. Drugą próbę zekranizowania tego dziecięcego przeboju podejmie wytwórnia MGM.
Przygody Wally’ego, w oryginale „Where is Waldo”, jak do tej pory mogliśmy śledzić w telewizyjnym serialu dla dzieci oraz w wydawanych ilustrowanych książeczkach. Historia ta znana jest światu już od ponad 20 lat.

fot. wikipedia. Martin Handford with Wally, Wenda, Odlaw, Wizard Whitebeard and Woof

Zadaniem czytelników było odnalezienie głównego bohatera wśród tłumu. Charakterystyczna postać młodego chłopaka ubranego w pasiastą koszulkę i czapkę, który nosił duże, czarne okulary, była ulubieńcem młodszego pokolenia. Podróżujący za pomocą magicznej laski w czasie i przestrzeni, rozwiązywał zagadki i uczył wielu ciekawych rzeczy. Towarzyszyli mu wierni przyjaciele Szczek i Czarodziej Białobrody, a czarnym charakterem opowieści był Lewus.

Ciekawe kogo wytwórnia zdecyduje się obsadzić w głównych rolach i jakie wyzwanie tym razem postawią przed młodym podróżnikiem. Jedno jest pewne. Będzie to historia pełna przygód i akcji, ale jednocześnie pouczająca. Jak to zwykle u Wally’ego bywa.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry