Co przygotowały dla nas „Gotowe na wszystko”? – finałowy sezon!

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

To będą trudne chwile dla wielbicieli szalonych gospodyń domowych z Wisteria Lane. Widzowie śledzą już ósmy sezon „Gotowych na wszystko” i jak zapowiedzieli twórcy serialu ostatni. Wiemy już, że zakończenie będzie mocne, ale jak to z „desperatkami” bywa, na pewno zaskakujące.

Marc Cherry długo nie mógł sprzedać swojego pomysłu. Żadna stacja telewizyjna nie chciała emitować serialu komediowego o przygodach kur domowych z przedmieścia. Jakim błędem byłoby zrezygnowanie z takiego projektu, wiedzą miliony widzów na całym świecie, które co tydzień oglądają każdy kolejny odcinek serii. Stacja ABC, która ostatecznie kupiła scenariusz dziś zawdzięcza mu spektakularny sukces. „Gotowe na wszystko” okazały się bowiem prawdziwym hitem i rozczarują się ci, którzy sądzili, że housewives (ang. kura domowa) w tytule oznacza nudne i niezbyt atrakcyjne mamuśki.

Mamy za to cztery wyraźne i seksowne kobiety, które nie cofną się przed niczym, by bronić swojego gniazda. Główne bohaterki to: powściągliwa, ale i umiejąca posługiwać się bronią była alkoholiczka – Bree (Marcia Cross), stosująca niecodzienne metody wychowawcze, była latynoska supermodelka – Gabrielle (Eva Longoria), pechowa artystka, która w ogóle nie umie gotować – Susan (Teri Hatcher) oraz inteligentna i zorganizowana matka pięciorga dzieci – Lynette (Felicity Huffman).

Co ciekawe aktorki grające w serialu na początku nie były znane szerszej publiczności, która pokochała je już po kilku odcinkach. Same aktorki zaś dołączyły do grona gwiazd stąpających po czerwonym dywanie.

„Gotowe na wszystko” choć mają miejsce w fikcyjnym otoczeniu, to spokojnie możemy stwierdzić, że fabuła jest bardzo realistyczna. Jest to opowieść o kobiecej przyjaźni i nienawiści, o problemach zwykłych ludzi, ale i tych nieco lepiej sytuowanych, o skrywanych sekretach i zbrodniach. Z pewnością godna polecenia tym, którzy lubią mocne i pełne niecodziennych wrażeń seriale, a nie są fanami science- fiction. Oglądając ten serial trzeba jedynie być gotowym na wszystko.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry