Nadchodzą „Absurdalia 2011”

AKTUALNOŚCI, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Już za niecały tydzień, bo 22 listopada, w katowickim Old Times Garage, odbędzie się festiwal szeroko pojętego absurdu. Czy spotkaliście się kiedykolwiek z czymś bardziej absurdalnym?

Absurdalia to nie żart – a wręcz przeciwnie. To jak najbardziej poważny festiwal, skierowany do wszystkich artystów, którzy poprzez swoją działalność, starają się ukazać sferę pełną nonsensu. Przedsięwzięcie to, ma na celu wypromowanie młodych talentów, ułatwienie im zaistnienia w polskiej strefie kultury, a także przełamanie wszelkich ogólnie obowiązujących szablonów i nudnych konwencji.

Zatem wszyscy Ci, którzy czują, że ich twórczość można nazwać niezależną, ale także niedocenioną czy niechcianą, powinni zaryzykować i zgłosić się do organizatorów festiwalu. Ci zaś, którzy z absurdem pragną zwyczajnie obcować, odwiedzając imprezę będą mieli szansę na zapoznanie się ze śmiałymi pomysłami, nietuzinkowymi rozwiązaniami i powiewem pełnym świeżości. Dodatkowo w programie festiwalu: przegląd teatralny. Start imprezy: godzina 18:00. Zapraszamy!

Olga Pisklewicz
Źródło: www.absurdalia.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry