Hity kinowe XX wieku powracają w 3D

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jakiś czas temu twórcy sagi „Gwiezdne Wojny” zapowiedzieli, że w przyszłym roku do kin wrócą wszystkie części serii przekonwertowane do technologii 3D. Niedawno ukazał się również plakat innego kasowego hitu „Titanica” zapowiadający ponowne seanse, ale w trójwymiarze.

Pierwszą część „Gwiezdnych Wojen” – „Mroczne Widmo” w odświeżonej wersji będziemy mogli oglądać już od 10 lutego przyszłego roku. George Lucas, twórca serii, już jakiś czas temu myślał o wersji trójwymiarowej gwiezdnej sagi. Jednak dopiero sukces „Awatara” i innych filmów 3D sprawił, że producent wprowadził swój pomysł w życie. Wiadomo również, że pozostałe 5 części także doczeka się przeróbki i sukcesywnie będą one trafiać do kin.

Natomiast jeden z najdroższych filmów XX wieku w reżyserii Jamesa Camerona z 1997 roku, ma trafić ponownie na duży ekran w setną rocznicę zatonięcia tytułowego „Titanica”, czyli 14 kwietnia przyszłego roku. Nie wiadomo jednak czy będzie on pokazywany również w Polsce.

Z pewnością miłośnicy obu filmów wybiorą się do kin ponownie by obejrzeć ich wersje 3D. Ciekawe czy widownia okaże się tak liczna jak za pierwszym razem.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry