Tajny plan przejęcia PZPNu?

AKTUALNOŚCI, POLSKA, SPORT

Ostatnio na władze Polskiego Związku Piłki Nożnej padł blady strach. Wszystko za sprawą tajemniczego smsa. Treść tej wiadomości była nieco tajemnicza bowiem mówiła o tym, że coś się dzieje bo Borek spotkał się z Bońkiem i Greniem. O co całe zamieszanie?

stock.xchng

Otóż wymienieni panowie to jedni z największych krytyków Związku. Kazimierz Greń prowadził zwycięską kampanię Grzegorza Laty, ale zaraz później stał się jego głównym opnenetem podczas zjazdów. Boniek to największy przegrany poprzednich wyborów gdyż przegrał starcie z Latą. Ktoś mógłby pomyśleć, że razem z Kazimierzem planują przejąć władzę z PZPN. Zwłaszcza, że trio to uzupełnił Mateusz Borek, jeden z najbardziej znanych komentatorów piłkarskich w Polsce, który od dłuższego już czasu śledzi i publikuje liczne błędy piłkarskich władz.

Związany z Polsatem Borek wyśmiał obawy PZPNu. Twierdzi, że do restauracji zaprosił go były zawodnik Juventusu, a już na miejscu spotkali Grenia. Borek mówi też, że następnym razem zamiast podsłuchiwać i snuć teorie spiskowe, to niech dana osoba się przysiądzie do nich i poslucha o czym naprawdę rozmawiają.

Zaistniałą sytuację musiał także skomentować w swoim stylu Boniek, który powiedział, że tylko słabi ludzie wietrzą takie spiski. Czyżby Grzegorzowi Lato i jego ludziom ze Zdzisławem Kręciną na czele zaczął się palić grunt pod nogami skoro wymyślają takie historie? Nie zdziwiłbym się gdyby to była forma odwrócenia uwagi od mocno nadszarpniętego wizerunku Związku.

Michał Buczek

Źródło: sport.wp.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry