Wielkie odliczanie – premiera czwartej części „Sagi Zmierzch”

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Już tylko kilka godzin pozostało do polskiej premiery pierwszej odsłony czwartej części słynnej wampirze sagi „Przed świtem”. Widzowie nie mogą się już doczekać, co przygotowali dla nich twórcy filmu.

Światowa premiera hitu miała miejsce ponad dwa tygodnie temu, nic więc dziwnego, że napięcie wśród widowni jest tak duże. Co prawda większość fanów wie co ich czeka, bo z pewnością czytali książkę, to jednak zobaczyć to na dużym ekranie to coś innego.

Szczególnym powodem tak dużego zainteresowania, zwłaszcza nastolatek, są oczywiście grający w filmie aktorzy: Robert Pattinson, Kristen Stewart i Taylor Lautner, którzy wcielają się w główne role. W czwartej części Bella i Edward pobierają się i udają w podróż poślubną do Brazylii. Niespodziewanie Bella zachodzi w ciążę. Od tej pory młodzi będą musieli zmagać się z licznymi problemami i podejmować trudne decyzje. Nie ułatwią im tego ani wilkołaki, ani inna wampirza rodzina, Volturi.

Twórcy chcąc pokazać widzom jak najwięcej, zdecydowali się na podobny zabieg jak w przypadku Harry’ego Pottera, czyli ostatnią część podzielili na dwie. Teraz zobaczymy pierwszą z nich, kolejną dopiero za rok.

„Saga: Zmierzch” jest ekranizacją serii książek o wampirach o tym samym tytule, autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer.

Ewa Gazda

Powiązane wpisy

  • Redakcja

    Premiera miała miejsce we Włoszech 30 października 2011 podczas (Rome Film Festival). Czyli Pani Ewa napisała prawdę. Pozdrawiamy!

  • hej

    Pani Ewo proszę się następnym razem lepiej przygotować do artykułu. Światowa premiera hitu miała miejsce ponad dwa tygodnie temu. Bzdura. Światowa premiera miała miejsce 16 listopada


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry